دو انتصاب جدید در پتروشیمی پردیس/ تأکید مدیرعامل پتروشیمی پردیس بر بهره گیری از خرد جمعی در تصمیم سازی ها
طی مراسمی با حضور مدیرعامل و مدیران شرکت پتروشیمی پردیس، رئیس جدید مجتمع و معاون رئیس مجتمع معرفی شدند.
مدیرعامل پتروشیمی پردیس در این مراسم با اشاره به ثبت رکوردهای جدید در حوزه تولید محصول اظهار داشت: در فروردین ماه امسال به رکوردهای جدیدی در حوزه تولید دست پیدا کردیم که ماحصل زحمات شبانه روزی، کار تیمی و همدلی مدیران و همکاران واحدهای مختلف شرکت است. لازم می دانم از همه عزیزان که با تشریک مساعی و تلاش بی وقفه زمینه ساز این موفقیت بی نظیر بودند تقدیر و تشکر کنم.
غلامرضا جمشیدی ادامه داد: در حوزه فروش نیز به رکوردهای خیلی خوبی دست یافته ایم و امیدواریم این روند رو به رشد ادامه داشته باشد. ما به دنبال آن هستیم که نتیجه این رکوردها به بهبود وضعیت رفاهی نیروها و رسیدن به جایگاه در خور شأن پرسنل منتهی شود.
مدیرعامل پتروشیمی پردیس انجام درست کار درست و کار تیمی را سرلوحه برنامه ها و فعالیت های سازمان دانست و اذعان کرد: شیوه مدیریتی اینجانب بهره گیری از خرد جمعی و استفاده از ظرفیت فکری همه مدیران و نیروهای سازمان در تصمیم سازی هاست و این مشی در بسیاری از برنامه ها و تصمیماتی که تاکنون اتخاذ شده نمود عینی پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه تغییر و تحولات در بدنه سازمان نشان از رشد و پویایی هر سازمان دارد، بیان کرد: هر تغییری که صورت می گیرد قطعا در مسیر تعالی و دستیابی به اهداف والای سازمان است.
غلامرضا جمشیدی با تقدیر از زحمات مهندس علیرضا اسکندری رئیس مجتمع سابق پتروشیمی پردیس اظهار داشت: مهندس معتمدی از نیروهای محبوب، باتجربه و مثبت اندیش مجموعه پتروشیمی پردیس است که امروز به عنوان رئیس مجتمع منصوب می شوند و امیدوارم با درایت، همفکری و با استفاده از همه ظرفیت ها و منابع در جهت تعالی و پیشرفت شرکت پتروشیمی پردیس بهره ببرند.

مدیرعامل پتروشیمی پردیس در ادامه این نشست مهندس محمد مختاری رئیس سابق تعمیرات شرکت را به عنوان معاون رئیس مجتمع منصوب کرد و اذعان داشت: اخلاق مداری و مردم داری باید سرلوحه کار همه مدیران سازمان باشد و با همکاران و نیروهای مجموعه تحت مدیریت خود تعامل و همدلی داشته باشند.
در پایان این نشست حکم انتصاب آقایان مهندس سعادت معتمدی به عنوان رئیس مجتمع و مهندس محمد مختاری به عنوان معاون رئیس مجتمع پتروشیمی پردیس توسط مدیرعامل تقدیم ایشان شد.
در بخشی از حکم انتصاب مهندس معتمدی آمده است: با عنایت به تجربیات، شایستگی و تعهد جنابعالی و با موافقت هیئت مدیره محترم به موجب این حکم به سمت مدیر تولید شرکت پتروشیمی پردیس منصوب می شوید. امید است با استعانت از ایزد منان و با تکیه بر اصول کرامت انسانی، انضباط سازمانی، توسعه ایمنی، حفاظت از محیط زیست و ایجاد بسترهای لازم برای بهره گیری از ایده ها و افکار همکاران و استفاده حداکثری از ظرفیت ها و منابع موجود در درون و بیرون از سازمان برای دستیابی به اهداف شرکت موفق و پیروز باشید.

همچنین در حکم انتصاب مهندس مختاری آمده است: با عنایت به تجربیات، شایستگی و تعهد جنابعالی به موجب این حکم به سمت معاون مدیر تولید شرکت پتروشیمی پردیس منصوب می شوید.
در ادامه این حکم به نظارت و هماهنگی بین واحدهای بهره برداری، تعمیرات و خدمات فنی برای کاهش مشکلات فنی و افزایش کمی و کیفی تولید، تلاش برای ایجاد محیط سالم و بانشاط در جهت کاهش تنش های روحی کارکنان، نظارت بر رعایت استاداردهای تولید، حمایت از کارکنان در جهت بهبود و کمک به توسعه و انتقال مهارت های آنها، نظارت بر اجرای نظام پاداش و تکریم فعالیت های برجسته کارکنان به عنوان بخشی از وظایف معاون رئیس مجتمع اشاره شده است.
تاریخ:
1400/01/31
تعداد بازدید:
1368
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 کل امتیاز:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دفتر تهران : خیابان ملاصدرا، خیابان شیخ بهایی شمالی، کوچه عرفی شیرازی، پلاک 7
کد پستی: 45853-19936 تلفن: 4-88603493-021 نمابر: 88603502-021
مجتمع :استان بوشهر، منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، عسلویه
کد پستی: 11355-75118 تلفن: 8-37323305-077 نمابر: 37323304-077
تماس با امور سهام شرکت پتروشیمی پردیس
تلفن: 88064188-021 88603496- نمابر: 88039042-021
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به پتروشیمی پردیس می باشد.
Powered by DorsaPortal